PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování M+K Lehečka Miroslav

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
700m od nákupního centra, pošty a Informačního střediska, 700m od zastávek autobusů a 500m od vlakové zastávky Centrum Železná Ruda. Půjčovna kol je 500m a půjčovny lyží jsou dvě - Samoty 200m a SKI SNOWMAX 700m. Lékař 600m. Přírodní koupaliště 1,5km.
Vybavení a služby
Máme dva dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový každý s vlastním sociálním zařízením. K užívání je vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou, sporákem a varnou konvicí. V létě je možné posezení na zahradě, na grilování a opékání buřtů je k dispozici ohniště. Pro děti je zde trampolína, houpačka a jsou tu i další hry. Každý pokoj má 1 místo na parkování u objektu. Dostupnost v létě i v zimě je dobrá. Provoz je celoroční - majitel bydlí v objektu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, sport a zábava v okolí - rozhledny, hrady. Sport - tenis 200m, fotbalové hřiště cca 200m, přírodní koupaliště 1,5km. • Zimní aktivity: Sportovní areál Samoty - 200m od penzionu, lyžařské středisko Špičák cca 5km. Ideální stopy pro běžkaře cca 30km běžeckých tratí. Zkušenější lyžaři jistě využijí možnost lyžování na Velkém Javoru v SRN - 9km za hranicemi (Grosser Arber 1464m), nejvyšší hoře Bavorského lesa. • Letní aktivity: Cyklotrasy, četné turistické stezky na jezera - Čertovo, Černé, Laka a Prášilské na Bavorské straně Velké a Malé Javorské. Na své si přijdou také houbaři. Při nepříznivém počasí možnost návštěvy akvaparku v Lamu a Zwiesselu v Bavorsku, v ČR v Sušici a Nýrsku. Lze navštívit mnohá turisticky atraktivní místa Šumavy, Srní, Prášily, Modravu. V SRN sklárny Arnbruck a Bodenmais.